гостьова лекція

16 квітня 2024 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної педагогіки і психології Глухівського НПУ ім. О.Довженка Тетяна Марєєва провела гостьову лекцію для здобувачів освіти   спеціальності 016 Спеціальна освіта Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича з теми «Технології розвитку артикуляційної, мімічної і дрібної моторики у логопедичній роботі з дітьми дошкільного віку».
Тетяна Вікторівна ознайомила майбутніх фахівців з інноваційними технологіями розвитку артикуляційної, мімічної і дрібної моторики у логопедичній роботі.

Учасники лекції активно спілкувалися, обмінювалися думками та досвідом, а також отримали можливість задати питання експерту. Після заходу було виражено велику вдячність Тетяні Мар'єєві за цінний внесок у розвиток логопедичної науки та практики.