Єднаємось заради перемоги!

19 квітня в ЧОЦЕВ "Юність Буковини" відбувся благодійний мистецький захід на підтримку Збройних Сил України до якого долучилися студентки кафедри музики ЧНУ ім. Ю. Федьковича:  Аліна Стратій, Світланиа Грищук, Катерина Тетерятченко та Анастасія Мазур.
  Керівник доцент кафедри музики, заслужений працівник культури України Іван Гатрич.
 Дівчата виступали під супровід естрадного оркестру "Буковина" під керівництвом заслуженого працівника культури України Григорія Новаковського.

Тримаємо мистецький фронт! Наближаємо Перемогу! Підтримуємо Збройні Сили України!💙💛