Заходи з нагоди Дня психолога

До дня психолога України - 23 квітня, Кафедра практичної психології ЧНУ  проводить «Тиждень психології».

✅22.04 - захід «Стійкість молоді – сила нації» - день ментального здоровʼя у сквері Дня вишиванки ( 12.00)
✅22.04 -  вебінар американського професора Jay M. Uomoto, PhD «Нейрореабілітація   військових(17.00 онлайн)

✅23.04 - майстер-клас психотерапевта Вікторії  Назаревич, PhD  «Прийоми та технології  роботи психолога з терапевтичною іграшкою» (11.30 онлайн)

✅24.04 - майстер- клас психолога Олени Лісової, PhD  «Ритм і гра у подоланні травми» офлайн (11.30 )

✅25.04- вебінар психолога Бинди Лінам  «Корекційна робота з дітьми з особливими освітніми потребами» (11.30)

✅26.04- вебінар арт терапевта Доцюк Анжели   «Українське мистецтво і арттерапія. Трансляція реальності» (11.30 онлайн)

До всіх заходів, які проводяться у онлайн форматі можуть приєднатися всі бажаючі.
Заходи в у форматі офлайн будуть відбуватись на нашому факультеті.
Приєднуйтесь.