Перейти до основного вмісту
Міжнародний воркшоп  «Голос дитини: між мовленням і емоцією. Інтегративний підхід до розвитку комунікації»

30 квітня 2025 року на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи відбувся Міжнародний воркшоп на тему: «Голос дитини: між мовленням і емоцією. Інтегративний підхід до розвитку комунікації». Захід був організований кафедрою педагогіки і психології дошкільної та спеціальної освіти та проходив у змішаному форматі.

У воркшопі взяли участь представники академічної спільноти з провідних закладів освіти України та зарубіжжя, зокрема: Львівського національного університету імені Івана Франка, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Вищої професійної школи імені проф. Станіслава Тарновського у Тарнобжегу (Польща) та інших.

З вітальним словом та змістовними доповідями виступили міжнародні й українські експерт(к)и у сфері  комунікації, інклюзії та освіти, а саме:

  • Інга Хосе Смелік — директорка Фундації “Ancora Salvării” (Румунія–Молдова);

  • Естер Хаулінг — педіатрка і фізіотерапевтка спеціального освітнього закладу (Нідерланди);

  • Ірина Вишнева — директорка Харківського інклюзивно-ресурсного центру №1;

  • Марта Мельникевич-Чорна — старша радниця Європейського центру ім. Вергеланда, координаторка програми "Демократична школа";

  • Світлана Овчаренко — комунікаційна менеджерка програми "Демократична школа" (Норвегія);

  • Беата Земба-Колодзій — професорка Вищої професійної школи у Тарнобжегу (Польща);

  • Алла Боднар — кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології та педагогіки НаУКМА.

Воркшоп став платформою для обміну досвідом і сучасними підходами до розвитку комунікативних навичок у дітей, враховуючи емоційний та мовленнєвий аспекти. Захід підкреслив важливість міждисциплінарної співпраці у сфері освіти, охорони здоров’я та соціальної роботи для створення сприятливого середовища для розвитку дитини.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності