Перейти до основного вмісту
.
За підтримки Ордену Єзуїтів в Україні Space of Hope, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Кафедра практичної психології ЧНУ розпочала проект психологічної підтримки медикам Чернівців.
Сьогодні у КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Valentyna Radchuk провела психоедукаційний семінар з надважливої теми емоційного та професійного вигорання медичних працівників, адже рівень професійного вигорання серед медиків у силу специфіки фаху вважається одним із найвищих. Дослідження показали, що медики знаходиться у «групі ризику» через:
• напруженість,
• підвищену відповідальність,
• наявність широкого кола обов’язків, що зумовлює її хронічну стресогенність.
До того ж професійна діяльність медиків зобов’язує мати високий рівень професіоналізму, легко й швидко адаптуватися до складних умов педагогічної діяльності та адекватно реагувати на різні обставини.
Суттєвим стресогенним фактором виступає організаційна робота, спілкування з хворими та їх родичами, що призводить до фізичного та психічного виснаження.
Отже, безліч стресогенів, які безперервно діють протягом професійної діяльності, формують синдром професійного вигорання.
Медичні працівники лікарні змогли визначити свій рівень емоційного вигорання та знайти для себе кращі практики для емоційного наснаження.
Дякую Norbert Frejek за ініціативу та довіру.
Далі буде…
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності