Цикл науково-практичних вебінарів з актуальних питань сучасної психології
неділя, 10 травня 2020 р.
Кафедра психології сумісно з лабораторією соціальної психології особистості Інституту соціальної і політичної психології НАПН України в межах договору про співпрацю започаткували цикл вебінарів для викладачів і студентів факультету на актуальні теми психології.
Перший вебінар на тему “Самодопомога при негативних станах” відбувся 8 травня за допомогою онлайн-платформи google-meet. Тема семінару надзвичайно актуальна в сьогоднішній час проживання надскладної ситуації пандемії covid-19. Спікер провідний науковий співробітник лабораторії, практичний психолог із унікальним досвідом роботи Лазоренко Б. П. поділився досвідом використання тілесноорієнтованих практик в стресових станах.
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності